Loading...
Studio Zdrowej Stopy2022-11-17T16:39:42+01:00

Witaj w Studio Zdrowej Stopy!

Nasz gabinet podologiczny znajduje się w Otwocku przy ul. Kołłątaja 44 i jest częścią Studio44, salonu fryzjersko-kosmetycznego założonego w 2015 roku.
Odpowiadając na potrzeby naszych klientów stworzyliśmy wyjątkowe miejsce, w którym wiedza, doświadczenie oraz holistyczne spojrzenie na ciało i ducha człowieka łączą się. Całościowe spojrzenie i ciągły rozwój pozwalają nam świadczyć usługi podologiczne na wysokim poziomie w oparciu o najnowocześniejsze techniki i aktualną wiedzę. Korzystając z usług Studio Zdrowej Stopy macie Państwo pewność, że Wasze stopy są w dobrych rękach!

Nasz zespół

Magdalena Cholewińska
Magdalena Cholewińska
Magdalena CholewińskaPodolog
W 2017 roku stworzyła Studio Zdrowej Stopy, od kilku lat bez pamięci zakochana w swojej pracy.
Swoją wiedzę branżową zdobywała w otwockiej Policealnej Szkole Medycznej, którą ukończyła z wyróżnieniem, zaś warsztat podologiczny szlifowała podczas wielomiesięcznych kursów u najbardziej doświadczonych podologów w kraju. Analityczne podejście do pracy wyniosła z czasów studenckich, bowiem jej pierwszym kierunkiem były Finanse i Rachunkowość.
Marlena Kielecka
Marlena KieleckaPodolog
Do podologicznego zespołu dołączyła w 2019 roku, jednak ponad 16-letnie, imponujące doświadczenie w zakresie manicure i pedicure powoduje, że usługi przez nią oferowane są profesjonalne i precyzyjne. W 2019 roku ukończyła z wyróżnieniem rozbudowane szkolenie podologiczne pod okiem Europejskiego Centrum Podologicznego. Cechuje ją solidny warsztat, głód wiedzy i dociekliwość, będące ważnymi cechami dobrego podologa.

więcej O nas

Znajdź rozwiązanie swojego problemu

Studio zdrowej stopy w liczbach

ponad 500h

kursów, szkoleń i konferencji

32%

pacjentów stanowią mężczyźni

ponad 2000

zakończonych terapii

cennik

“Stopy to nasza pasja.”

Nasze usługi

Blog – okiem podologa

Pomysł na prezent

Obdaruj bliską osobę bonem podarunkowym na wybrany zabieg podologiczny lub określoną kwotę pieniężną.

dowiedz się więcej
Go to Top